Вплив м'якої іграшки на розвиток дитини
Вплив м'якої іграшки на розвиток дитини
У дитячому віці завжди присутній елемент гри. Завдання дорослих людей виховати дитину, підготувати дитину до суспільним відносинам. І вірними помічниками в цьому є дитячі іграшки, які знайомлять дітей з навколишньою дійсністю і допомагають в сенсорному розвитку. Ігри формують допитливість і допитливість.
Педагоги стверджують, що в ранньому віці діти найбільше люблять фігури тварин. Ці іграшки повинні бути легко гнучкі і рухливі, приємні на дотик. З початку привертають увагу образи домашніх тварин, потім, підростаючи, диких і екзотичних. Саме м'яка іграшка важлива для розвитку міміки та особистості дитини. І чим м'якше вона, тим краще передає фантазію дітей. Змінюючи положення іграшки і трансформуючи її, малюк показує себе, свої емоції і настрій. У руках дітей іграшки можуть ходити, бігати, спати, розмовляти, звиватися в різні сторони.
Іграшка повинна бути симпатична для дитини, викликати позитивні і спокійні емоції, з не дуже яскравим забарвленням. Тканина повинна бути м'яка, груба і не шорстка. Для дітей 2-3 років підійдуть іграшки середніх розмірів від 15 до 50 см, щоб її можна було легко носити з собою. Модні великі м'які іграшки будуть цікаві підліткам та дорослим, яким вони можуть служити як подушки і крісла. А підростаючому дитині потрібні не важкі іграшки, щоб з ними він міг просто взаємодіяти обіймати, брати на руки. А надто маленькі вироби можуть часто губитися і засмучувати малюка, їх незручно тримати в руці. Якщо плюшева іграшка зі звуком, то вона йому швидко набридне. Дії з таким виробом обмежені, адже вона може співати і дитині немає необхідності самому придумувати діалог з нею.
У каждого ребенка есть свой любимый пушистый друг. Например, период адаптации детей к детскому саду проходит сложно и постепенно. И всегда дети с собой берут своего лучшего лохматого песика или плюшевого медведя. Это так называемые «игрушки-подружки». Мягкие зверьки помогают детям справиться с одиночеством, придают ощущение безопасности и надежности. Со временем привыкания к детскому саду потребность в них снижается.
Мягкая игрушка сочетает в себе свойства развлечения и способ психического развития ребенка. Она достаточно хорошо развивает эмоциональное состояние малыша. С ней ребенок может смеяться, грустить, злиться и плакать вместе. Мягкое изделие служит ему другом, которое его всегда поймет. Поэтому потребность в такой игрушке возникает у каждого ребенка дошкольного возраста. Мягкая игрушка для ребенка выступает как актер со своим сюжетом и настроением. Мама должен помочь ребенку понять, что игрушка может быть его другом. Объяснить, что с игрушкой можно разговаривать и делиться своими мыслями.
Слід висновок, що у кожної дитини старше трьох років обов'язково повинні бути власні м'які іграшки з різних матеріалів і кольорів. Більшість людей віддає перевагу товару, створеного одним з відомих світових виробників іграшок, ніж товару маловідомої марки. Проте якісні м'які іграшки також виробляють і українські фабрики, які можуть підтвердити відповідність нормам сертифікатами України.
- Soft toysOur company is of duty in the production of soft toys in Ukraine. For over 15 years we have been producing soft toys in Ukraine in sizes from 35 cm to 200 cm .Повна версія статті
- Як вибрати дитячу постільну білизнуДля новонародженої дитини вибирати постільну білизну варто з особливою обережністю, так як саме воно постійно оточує малюка в перші місяці і роки життя і, отже, впливає на настрій.Повна версія статті