Виготовлення м'яких іграшок
Для виготовлення м'якої іграшки потрібні кілька обов'язкових елементів — викрійка або лекало, відповідні матеріали та інструменти, а головне умілі руки швачки. Розвиток м'якої іграшки йде по декількох напрямках. Одне з них — це спрощення способу, створення простих іграшок. Друге — це рух до натуральності майбутньої іграшки, робота над деталями, для більш точного відповідності своїм зразком. М'яка іграшка, зроблена своїми руками — це не тільки захоплююче заняття, це завжди чудовий настрій по закінченню роботи і гарний настрій тих, кому ця іграшка потрапляє в руки.
З усіх видів іграшок, м'яка іграшка – найпізніша. М'які іграшки - прототипи різних тварин, які дбайливі мами шили своїм дітям з клаптиків тканини, набивали ватою, прикрашали, використовуючи різні навички рукоділля, в'язання та вишивання, з'явилися в XIX столітті. З тих пір і почалося розвиток м'якої іграшки.
Спочатку ХХ століття почався бум у виробництві м'яких іграшок і виник феномен плюшевого ведмедика, тому що повсюдно в усьому світі, найулюбленішою іграшкою дітей, і навіть дорослих, став плюшевий ведмедик, якого стали називати Тедді.
Точно встановлено, що ведмедик Тедді народився у 1902 році. А от за право називатися його батьківщиною досі борються дві країни - Німеччина і США. У цих країнах майже одночасно, восени 1902 року з'явилися перші іграшкові ведмедики.
З тих пір у світ дитинства увійшла нова іграшка невизначеної статі. Відтепер грати в ляльки стало улюбленим заняттям не тільки дівчинок, але й хлопчиків, для яких раніше це заняття було ганебним. Діти засинають в обнімку з набитим тирсою звіром, схлипуючи від любові до нього, тому що у світі сталевих вихолощених іграшок нашого часу Ведмедик залишається для малюків островом любові і захисту. Психологи цінують цю іграшку за благотворний вплив, який будить в дітях любов до живої природи і виховує людяність.
Але ж і дорослі люди небайдужі до плюшевим ведмежатам, часто бережуть свого щирого друга все життя, не мислять розлучитися з ним. Ось вже більше ста років різні фахівці безуспішно намагаються пояснити феномен плюшевого ведмедика. Один англійський письменник сказав, що плюшевий ведмедик для дорослих - символ щасливих днів дитинства, пам'ять по дорогому минулого. Припустили, що плюшевий ведмедик став першим об'єктом, з яким з самого раннього віку встановлювався міцний емоційний контакт.
Сьогодні плюшевий ведмедик набитий не тирсою, всередині нього сучасні матеріали, зроблений не з клаптів тканини, але як і раніше, як і 100 років тому радує дітей і дорослих, даруючи тепло і безмежну радість.
- Soft toysOur company is of duty in the production of soft toys in Ukraine. For over 15 years we have been producing soft toys in Ukraine in sizes from 35 cm to 200 cm .Повна версія статті
- Як вибрати дитячу постільну білизнуДля новонародженої дитини вибирати постільну білизну варто з особливою обережністю, так як саме воно постійно оточує малюка в перші місяці і роки життя і, отже, впливає на настрій.Повна версія статті